Borůvkový víkend na Kopřivné

O víkendu 18.-20. srpna 2017 uspořádala naše společnost letní „borůvkový víkend“. Akce se konala v Kopřivné pod Pradědem a byla určena pro zaměstnance naší společnosti a jejich rodinné příslušníky. Program byl naplněn řadou zajímavých aktivit, her a společenskou zábavou.

Akce začala v pátek v podvečer, kdy se účastníci seznámili s animátory eventu a víkendovým programem. Večer probíhala společná zábava při grilování a poslechu živé hudby.

Účastníci byli rozděleni do několika týmů, které celou sobotu vzájemně spolu soutěžili při různých hrách, ať už logických nebo praktických, při kterých soutěžící prokazovali manuální zručnost a důvtip při řešení úkolů. Schopnost týmové spolupráce a taktické dovednosti si týmy vyzkoušeli např. při paintballu, kdy se účastníci snažili střelbou kuliček z dlouhých zbraní eliminovat příslušníky druhého týmu. Večer bylo připraveno divadlo, diskotéka s karaoke a bohatý raut.

Po celou dobu pobytu bylo možné využít služby resortu, např. vnitřní i venkovní wellness, bazén, lezeckou stěnu, sjezd na trojkolkách či na kole. V restauraci byly servírovány speciality z borůvek, ale také tradiční jídla.

V neděli proběhlo vyhodnocení týmů a tři nejlepší týmy obdrželi medaile a věcné ceny.

Na této akci si naši lidé mohli odpočinout od pracovních povinností a strávit tři dny v krásném prostředí Jeseníků. Díky tomu se mohli vzájemně poznat i kolegové z jiných regionů, kteří se mají šanci potkat pouze při plnění pracovních povinností.