INTELIGENTNÍ KAMEROVÉ SYSTÉMY A VIDEO ANALYTICKÉ FUNKCE

INTELIGENTNÍ KAMEROVÉ SYSTÉMY A VIDEO ANALYTICKÉ FUNKCE

24 hodin denně 7 dní v týdnu v manuálním i automatickém režimu pracují za Vás. Mějte Váš objekt zcela pod kontrolou. Díky pokročilým videoanalytickým funkcím systému budete včas a automaticky vědět o bezpečnostních hrozbách na všech Vašich objektech.Najdou uplatnění pro různě velké interiérové i exteriérové prostory. Jejich účel je nejen prevence proti spáchání zločinu a pomoc při dopadení pachatele, ale také velmi specifická videoanalýza k rozklíčování sledované události.

Inovativní technologie kamerových systémů přímo zahrnuje náročná softwarová řešení a procesy na vysoké úrovni inteligence. Software umí ve spojení s vhodnými kamerami rozpoznat SPZ vozidel, tváře osob, nestandardní a opakující se chování a mnoho dalších parametrů.

VIDEO ANALYTICKÉ FUNKCE

Inteligentní funkce kamerových systémů

Naše kamerové systémy disponují softwarovým řešením, které je v současné době nejmodernější na celém světě. Naše technické oddělení se zabývá vývojem jednotlivých video analytických funkcí, které trénujeme na základě neuronové sítě, čímž jsme schopni přizpůsobit video analýzu do konkrétního prostředí.

Detekce registračních značek

Rozpoznávání registračních značek je užíváno především pro vjezdy na parkoviště nebo do uzavřených areálů. Při detekci registrační značky jsme schopni ihned vyhodnotit ze systému, zda je již registrační značka vozidla zavedena v databázi a v návaznosti nastavit další automatizované kroky jako například vyvolaní „alertu“ (upozornění odpovědné osoby) formou (UI, Text, Email, API), či otevření brány nebo spuštění jiného makra pro automatizaci.

Rozpoznávání obličejů (face recognition)

Detekce obličeje umožňuje porovnat fotografii osoby z databáze se pořízeným video streamem a v návaznosti nastavit další kroky jako například vyvolaní „alertu“ (upozornění odpovědné osoby) formou (UI, Text, Email, API), otevírání dveří nebo spuštění jiného makra pro automatizaci, či započetí trasování dané osoby v rámci celého kamerového systému.

Analýzy lidského chování

Jedná se o video analýzu se širokým spektrem využití jako například detekce postoje, skrčené osoby, ležící osoby, či zvednutých rukou apod. Video analýzu jsme schopni nasadit na konkrétní prostředí a zajistit vývoj analýzy dle stanovených požadavků klienta.

Počítání objektů v obraze

Video analýzou počítání objektu v obraze jsme schopni spočítat konkrétní statické nebo pohybující se objekty ve sledovaném prostoru. Využití této analýzy je zejména ve výrobním a skladovacím procesu (obalové materiály, výrobky na páse atd.).

POS systém

Integrujeme textové datové informace z POS systému do obrazového streamu a video záznamu. Využití tohoto systému je zejména v následných dohledávkách zboží, které prošlo přes pokladnu.

KAMEROVÉ SYSTÉMY

AHD kamerové systémy – analogový přenos obrazu ve vysokém rozlišení (HD)
Digitální kamerové systémy – maximální rozlišení obrazu propustností datové sítě
Inteligentní kamery – pokročilé řešení pro videoanalýzu
Multiobjektivové kamery – dokonalý obraz v detailech
Termokamery – technologické procesy a speciální řešení
Pohyblivé tubusové kamery – robustní řešení pro kompletní dohled

POHYBLIVÉ TUBUSOVÉ KAMERY

Prostorové pokrytí 360 stupňů

Optický zoom

Rychlost až 6m/s

Intuitivní ovládání

VIDEODETEKČNÍ SYSTÉMY

Řízení parkování a dopravy

Sledování objektu při vysoké rychlosti

Docházkový systém

AUTOMATICKÉ SLEDOVACÍ SYSTÉMY

Sledování až 60 cílů současně

Rozpoznávání obličeje

Funkce – ochrana perimetru

Minimální obsluha