E-RECEPCE
 

E-RECEPCE

Systém, který plně nahradí běžnou formu recepční služby.

Smart video intercom je navržen tak, aby poskytoval vizuálně ohromující a intuitivní uživatelský zážitek. Přináší řadu inovativních nových funkcí, které poskytují plně přizpůsobitelné řešení pro kontrolu přístupu v bytových domech, kancelářských budovách, uzavřených komunitách a průmyslových budovách.Díky moderním technologiím a pokročilému software posílí E-RECEPCE efektivitu v jakémkoli typu prostoru, ať už se jedná o kancelářskou budovu, nákupní centrum, ubytovací zařízení, školu, zdravotnické středisko nebo logistické centrum. Nastavení je flexibilní, což znamená, že vždy pracuje přesně tak, jak potřebujete.


Naše E-Recepce je zajímavá nejen designem, ale take funkcemi tak, aby plně vyhovovala potřebám zákazníka. Jejím hlavním přínosem je rychlé, samoobslužné, bezpečné a bezkontaktní odbavení osob, což vede ke finančním úsporám a zajišťuje spolehlivý nepřetržitý provoz 24/7. Zařízení je schopno pomoci v situacích, kdy firmy čelí nedostatku personálu, vysokým provozním nákladům na recepci nebo kdy chtějí v reakci na epidemiologická opatření minimalizovat riziko šíření infekcí. Řešení také kombinuje návštěvní i informační systém, což mu umožňuje zvládnout široké spektrum úkolů hned v několika světových jazycích.

E-RECEPCE

Způsob, jak zajistit hladký chod recepce, a přitom snížit náklady na její provoz.
office centra, nádraží, polikliniky, nemocnice, státní instituce, školy apod.

Samoobslužný systém e-RECEPCE přináší rychlou a pohodlnou obsluhu firemních návštěv na různých recepcích a vrátnicích. Díky dotykové klávesnici, čtečce karet a skeneru dokladů dokáže systém plně automatizovat proces evidování návštěv. Tato automatizace nejenže zrychluje a zjednodušuje provoz na recepcích a vrátnicích, ale také nabízí volitelné školení v oblasti BOZP pro návštěvníky a informační funkci kiosku. To znamená nejen úsporu času, ale také snížení personálních nákladů a mzdových výdajů.

  • Dá se integrovat do aktuálního vnitřního prostředí
  • Pro návštěvy je zde funkce zavolání recepce, kdy se osoba přes kameru spojí s jinou recepcí. Ta následně komunikuje stejně jako by byla přítomna osobně na dané budově.
  • Ověření osoby dojde přes čtečku ID karty, kde následně recepce vpustí vzdáleně hosta přes dveře.
  • Vpuštění je možné i bez asistence recepce na dané budově, a to díky možnosti poskytnutí aplikace nájemcům, kteří svým nahlášeným hostům při organizaci schůzky spolu s pozvánkou v kalendáři zašlou QR kód. Ten ukáží na kameru a systém je sám vpustí. Nájemce, ale sám odpovídá za to, kdo vstupuje do budovy.
  • Systém dále umí rozpoznávat obličeje a je celý kompletně v českém jazyce

TERMÁLNÍ SCREENING

Profesionální řešení pro detekci teploty osob

Doplňujícím řešením k erecepci může být termální screening, který je efektivním řešením omezující vstup potencionálně nemocných osob. Dle úrovně přesnosti a rychlosti detekce nabízíme různé varianty řešení od průchozích rámo s rychlým měřením teploty až profesionální termokamery s pokročilou videoanalýzou obrazu.

Kamery jsou speciálně určeny nejen pro detekci zvýšené teploty lidského těla ale také současně umožňuje detekci osob (Face recognition-rozpoznávání tváře). Jedná se již o komplexní inteligentní systém, který je možné integrovat nad stávající běžné kamerové systémy. Systém například rozpozná, zda má osoba na obličeji roušku, dokáže osobu zaevidovat a on-line zpracovávat předem konfigurované události, případně vyvolávat poplachy.

Samotná kamera je sofistikované zařízení, které disponuje dvěma objektivy, přičemž první pracuje v lidským okem neviditelném spektru a druhý pracuje v běžně viditelném spektru světla a obraz je využitelný pro účely dalšího vyhodnocení pohybu osoby.

Termo rámy jsou rychlé, účinné a bezkontaktní řešení měření okamžité teploty těla. Jednoduchá je také obsluha pro všechny uživatele - stačí jen projít termo rámem. Výrazně snižuje pravděpodobnost, že budou zaměstnanci vystaveni riziku nákazy infekční nemocí. Výrazně vysoká efektivita měření, zajišťuje průchodnost vstupu v situacích a v místech s vysokým počtem osob.

  • Vysoká přesnost měření mnoha osob současně
  • Homologace k měření osob
  • Přesnost měření dle zařízení od 0,1 až po 0,5 OC
  • Sofistikovaný software a hardware
  • Oddělené operační zázemí / vzdálený dohled

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com