KYBER BEZPEČNOST A TECHNOLOGIE

KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST A TECHNOLOGIE

Poskytujeme produkty a služby v oblasti kybernetické bezpečnosti pro záchyt a ochranu před takto mířenými útoky. Pro naše klienty vypracujeme a zhotovíme plán řešení jejich bezpečnosti v online světe. Soustředíme se na nejnovější a propracovanější technologické novinky, které se vyskytují na kybernetickém trhu. Můžeme tak nabídnout pokrokové a nejbezpečnější produkty a služby.

ZÁKLADNÍ DIVIZE CYBER BEZPEČNOSTI

BEZPEČNOSTNÍ CYBER PROVĚRKA

odhalení zranitelnosti

Nasimulovaná zkouška zjistí a odhalí úroveň zabezpečení organizace. Prozkoumá, jak jsou odolné informační a komunikační technologie, jak dokáží odvrátit reálný kybernetický útok. Prověříme také odolnost webových a mobilních aplikací.

BEZPEČNOSTNÍ CYBER PROCESY & ŠKOLENÍ

eliminace hrozeb a rizika

Poskytujeme společnostem více nahlédnout do online světa a jeho možných rizik a hrozeb. Uskutečňujeme školení cyber bezpečnosti, aby zaměstnanci dané organizace byli schopní včas rozpoznat a zachytit útok počítačové hackera.

BEZPEČNOSTNÍ CYBER TECHNOLOGIE

ještě vyšší úroveň zabezpečení

Nabízíme bezpečnostní technologie na míru dle požadavků daného klienta. Technologie jsou sestaveny individuálně s ohledem a důrazem na danou oblast zabezpečení.

BEZPEČNOSTNÍ CYBER PROVĚRKA

Penetrační testy

Nasimulujeme reálnou hrozbu počítačového hackera, která prověří odolnost podnikového systému obstát při útoku z vnějšího prostředí. Vědomě, či nevědomě mohou systém společnosti také ohrozit jeho zaměstnanci. Simulace se také zaměří na neautorizované zásahy z vnitřního prostředí firmy. Simulační test dokážete takto odhalit nedostatky systému a předejít budoucím komplikacím.

Test soustředěným útokem

Zapojením tzv. White hat hráče neboli etického hackera dokážeme v reálném čase zjistit slabiny organizace. Etický hacker je zkušený profesionál, který se podílí na tvorbě a zabezpečení cyber procesů.

Na jedné straně se postaví tým těchto hackerů, kteří stojí proti druhému týmu a snaží se prolomit bezpečnostní opatření dané společnosti. Tým, který stojí proti hackerům, je složen z odborníků na kybernetickou bezpečnost dané společnosti. Jejich cíl je jediný. Ustát útok etického hackera. Pokud se hackerům podaří prolomit zabezpečení je jejich úkolem jej co nejrychleji zjistit, zastavit či znemožnit další následné pokusy.

Testy sociálním inženýrstvím

Máme velké zkušenosti s analyzováním povědomí o kybernetické bezpečnosti. Naši specialisté dokáží prostřednictvím emailu, či telefonu zjistit na jaké úrovni, znalostí o online světě, se Vaši nacházejí.
Jednoduchým mailem dokážeme prověřit, jestli personál společnosti dokáže čelit kybernetickým útokům či nikoliv.

BEZPEČNOSTNÍ CYBER PROCESY & ŠKOLENÍ

Bezpečnostní audit

Audit není simulace. Při simulační zkoušce vystupujeme v roli hackera a zjišťujeme jaké slabiny má počítačová síť. Audit se zaměřuje na prověrku zabezpečení hlavních oblastí Vašeho informačního systému v roli systémového administrátora. Snažíme se najít skuliny v systému a doporučíme takové opatření, které zaručí bezpečí počítačové sítě.
Veškeré nedostatky a chybná zjištění jsou vedena v celkové zprávě, která k auditu patří. Jsou zde všechna možná rizika a nedostatky, které mohou ochromit bezpečný průběh počítačového rozhraní v organizaci. Ke kompletní zprávě přikládáme také řešení a návrhy na odstranění ukrytých hrozeb a případně také řešení pro minimalizaci chyb.

Bezpečnostní školení

Víte, jaký je nejslabší článek v organizaci, který může fatálně ohrozit její kybernetickou bezpečnost? Lidé. Všichni bezpečnostní technici, odborníci a školitelé se na tomto faktu shodnou. Pouze neustále proškolování zaměstnanců lze docílit efektivního vybudování pracovního návyku, který může ochránit citlivá firemní data.

Školení kybernetické bezpečnosti vytváříme pro každého klienta individuálně. Připravíme ucelený základní kurz s povědomím o kybernetické bezpečnosti, ale také propracovaný školící materiál pro pokročilejší jedince. Celé školení může být upraveno podle bezpečnostní požadavků dané společnosti.

BEZPEČNOSTNÍ CYBER TECHNOLOGIE

Ochrana dat a zabezpečení koncových uživatelů

Data loss prevention software uchrání Vaše firemní data v bezpečí. Tento systém chrání citlivé informace firmy (finanční zprávy, záznamy klientů, nabídky aj.) před útokem jak z vnějšího prostředí, tak před zcizením ze strany zaměstnanců.

Samotný antivirus již nestačí pro ochranu. V dnešní době se čím, dál tím více objevují počítačové útoky jako malware, phishing, a jiné. Jakákoliv koncová bezpečnost, musí držet krok s dobou a zdokonalovat se proti hackerským útokům. Některé z druhů malwaru už nemusí využívat k šíření žádné soubory. Postačí mu pouhá zranitelnost operačního systému.

Technické zabezpečení

Základním kamenem bezpečnostní síťové infrastruktury je firewall. Firewall dává možnost prostřednictvím definice filtrů povolit nebo naopak zakázat činnost, kterou chceme či nikoliv. Technologii je však potřebné rozšířit o další bezpečnostní možnosti, protože pouhé filtrování dnes již nestačí.

Zabezpečení mobilních zařízení

V současné době je nezbytné, mít zabezpečené také mobilní zařízení. Pomůžeme Vám s testy mobilních aplikací, poradenstvím, nebo analýzou zdrojových kódů. Můžeme také pomoci s nasazením a přizpůsobením správy firemních mobilních zařízení (Mobile Device Management, Bring Your Own Device (BYOD), Choose Your Own Device (CYOD).

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com