Byli jsme v Las Vegas na mezinárodní výstavě ISC West 2024

ABAS IPS Management se zúčastnila jednoho z největších světových veletrhů zaměřených na bezpečnostní technologie – ISC West, který se konal v Las Vegas. Tento rok se výstava nesla ve znamení inovací a vzdělávání, s hlavním důrazem na nejnovější technologie v bezpečnostním průmyslu a rozvoj dovedností bezpečnostních odborníků. Výstavní plocha byla rozdělena do sekcí podle specializace, kde bylo možné se setkat s více než 500 vystavovateli.

Zvláštní pozornost byla věnována pokročilým AI technologiím, které jsou schopny autonomně provádět analýzy bez potřeby dalšího vybavení. Mezi další výjimečné produkty patřily detektory výstřelů a pokročilé AI systémy pro ochranu majetku.

Pro ABAS byla tato výstava neocenitelnou příležitostí k navázání nových obchodních kontaktů a prohloubení spolupráce se stávajícími dodavateli. Taktéž jsme se seznámili s novými potenciálními dodavateli technologií, které dosud nejsou běžně dostupné na českém trhu.

Tento návštěvní zážitek nám umožnil nejen rozšířit naše obzory v oblasti bezpečnostních technologií, ale i posílit naše postavení jako lídra na trhu. S nadšením očekáváme další možnosti, jak tyto nové technologie a znalosti implementovat do našich služeb a produktů.

Fotogalerie z výstavy si můžete prohlédnout také na příspěvku na LinkedIn.