TERMÁLNÍ SCREENING
 

TERMÁLNÍ SCREENING

Kamerová detekce osob s virovými nákazami

Zvýšená teplota je primárním ukazatelem na onemocnění virovými nákazami jako je například chřipka nebo COVID-19. Současně jde o nejsnazší způsob, jak rychle provádět scanování mnoha osob v jeden okamžik a to i v případě, že jsou v pohybu. Jedná se o bezkontaktní měření. Speciální termální kamera je doplněna sofistikovaným software, který automaticky analyzuje procházející osoby, vyhodnocuje jejich teplotu a upozorňuje na abnormality.Měření teploty osob nachází perfektní uplatnění zejména v místech s průchodem mnoha osob do dalších společných prostor jako jsou obchody a obchodní prostory, čekárny, restaurace, vrátnice, úřady apod. Cílem technologie je rychlou a bezkontaktní formou odhalit osoby, které jsou potencionálně zdravotně nebezpečné a zabránit jim tak vstup do dalších části objektu.

Teplotní screening je jedním z opatření vedoucích k odhalení osob které jsou zdrojem virové nákazy. Zapojením technologie do systému ostrahy objektu vede k nejen prevenci ekonomických ztrát, ale současně napomáhá efektivnějšímu zastavení šíření virové nákazy.

Teplotní screening snadno chrání před virovými nákazami

Kontrola teploty osob a ochrana Vašich zaměstnanců v praxi

Dostupné řešení teplotního screeningu - kamera TH3RMO

 

PRONÁJEM TECHNOLOGIE

Technologie pro termální screening osob ve Vašich prostorách nabízíme k pronájmu. Řešení pro kontrolu vstupu osob je dostupné pro celou řadu firem a dalších institucí.

FIRMY - OBCHODY - ČEKÁRNY - ŠKOLY - VRÁTNICE - RESTAURACE - VÝROBNÍ AREÁLY

od 13 500 Kč/měsíčně

TERMO KAMERA PROFI

Profesionální řešení pro detekci teploty osob

Kamera je speciálně určená nejen pro detekci zvýšené teploty lidského těla ale také současně umožňuje detekci osob (Face recognition-rozpoznávání tváře). Jedná se již o komplexní inteligentní systém, který je možné integrovat nad stávající běžné kamerové systémy. Systém například rozpozná, zda má osoba na obličeji roušku, dokáže osobu zaevidovat a on-line zpracovávat předem konfigurované události, případně vyvolávat poplachy.

Samotná kamera je sofistikované zařízení, které disponuje dvěma objektivy, přičemž první pracuje v lidským okem neviditelném spektru a druhý pracuje v běžně viditelném spektru světla a obraz je využitelný pro účely dalšího vyhodnocení pohybu osoby.

 • Vysoká přesnost měření mnoha osob současně
 • Homologace k měření osob
 • Přesnost měření 0,1 OC
 • Sofistikovaný software a hardware
 • Oddělené operační zázemí / vzdálený dohled

MÁM ZÁJEM

TERMO KAMERA BASIC

Dostupné řešení pro kontrolu teploty osob

Kamera TERMO je jednoúčelová kamera, která díky speciálnímu SW okamžitě vyhodnocuje teplotu osoby, jenž se pohybuje ve vymezeném prostoru. Zvýšenou teplotu indikuje přímo v obraze. Pro další opatření, zejména identifikaci a určení konkrétní osoby, je nutná práce operátora, případně dalších osob. Kamera nabízí dostupné řešení teplotního screeningu a kontroly vstupu potencionálně nemocných osob do objektu.

 • Přesnost měření v rozmezí O,5OC
 • Speciální software s okamžitou detekcí
 • Kamera garantuje spektrální rozdíl teplot

MÁM ZÁJEM

TERMO RÁMY

Doporučeno pro široké užití v různých typech provozu:
office centra, výrobní a provozní firmy, polikliniky, nemocnice, státní instituce, školy apod..

Rychlé, účinné a bezkontaktní měření okamžité teploty těla. Jednoduchá obsluha pro všechny uživatele, stačí projít termo rámem. Výrazně snižuje pravděpodobnost, že budou zaměstnanci vystaveni riziku nákazy infekční nemocí. Výrazně vysoká efektivita měření, zajišťuje průchodnost vstupu v situacích a v místech s vysokým počtem osob. Pokročilý IR senzor a bezdotykový postup zaručují vysokou účinnost a bezpečí pro kontrolované osoby. Rychlé odbavení osob výrazně snižuje riziko šíření viru a bakterií kapénkovou infekcí.

 • Bezdotykové měření teploty obličeje nebo zápěstí kontrolované osoby IR senzorem
 • Vysoká přesnost měření, odchylka max. 0,1 – 0,3°C.
 • Vysoká efektivita obsáhne až 70 osob / min.
 • přehledný LED displej s odečítáním změřené teplotní hodnoty
 • zvuková signalizace při detekci zvýšené teploty nad uvedenou prahovou hodnotu
 • Vedení evidence počtu zkontrolovaných osob a poplachů vyvolaných zvýšenou teplotou

MÁM ZÁJEM

TERMO KIOSEK

Jednoduché řešení kontroly teploty osob v různých typech provozu: 
office centra, nádraží, polikliniky, nemocnice, státní instituce, školy apod.

Inteligentní stojan detekuje teplotu lidského těla bezkontaktně přiblížením obličeje ze vzdálenosti již 0,2 – 3m. Využívá infračervené měření teploty, kterou okamžitě zobrazí na displeji a také automaticky oznamuje hlasem. V případě naměření teploty nad 37°C vydává zvukový alarm a světelnou signalizaci, dle vlastního nastavení systému. Termo stojany je možné vybavit dávkovačem na dezinfekci pro ošetření rukou měřené osoby.

 • bezkontaktní měření teploty na vzdálenost 0,2 m – 3 m od senzoru
 • současná dezinfekce rukou u kontrolované osoby
 • zvuková a světelná signalizace při detekci zvýšené teploty nad uvedenou prahovou hodnotu
 • vizuální a hlasové oznámení hodnoty skutečně změřené teploty
 • měření až 70 osob / minutu
 • přesnost měření +/- 0,3°C
 • snadná přenositelnost a údržba zařízení

MÁM ZÁJEM

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com